• Do dyspozycji gości oddajemy 19 pokoi 2,3,4 osobowych oraz rodzinne apartamenty dwupokojowe. Pokoje posiadają własne łazienki, TV.
  Noclegi w KRYSZTAŁOWEJ

  Do dyspozycji gości oddajemy 19 pokoi 2,3,4 osobowych oraz rodzinne apartamenty dwupokojowe. Pokoje posiadają własne łazienki, TV.

 • Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, karnawałowe, komunie i inne.
  Wesela

  Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, karnawałowe, komunie i inne.

 • Kompleksowo zorganizujemy każde przyjęcie, gościom zapewnimy nocleg, śniadanie. Do dyspozycji jest bezpłatny parking, altan i grill.
  Sala Bankietowa i Pokoje Gościnne

  Kompleksowo zorganizujemy każde przyjęcie, gościom zapewnimy nocleg, śniadanie. Do dyspozycji jest bezpłatny parking, altan i grill.

 • Kryształowa II

 • Wsparcie PFR

 • Wolne terminy na przyjęcie weselne Kryształowa Józefów

Tablica informacyjna

W całym obiekcie Kryształowa klienci maja bezpłatny dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej.

Rezerwacja pokoi: od 8:00 do 22:00 przez 7 dni w tygodniu. Rezerwacja telefoniczna 694 108 172. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do 11:00 następnego dnia.

Posiłki na przyjęcia weselne komponowane są z pośród wielu dań serwowanych w naszym lokalu. Dla gości pensjonatu proponujemy śniadania w cenie 25 zł/osoba (grupy od 15 osób).

Bezpłatny parking dla klientów Domu Weselnego i Obiektu Noclegowego Kryształowa.

W Sali Bankietowej oraz w obiekcie noclegowym Kryształowa obowiązuje zakaz palenia. Na zewnątrz są wyznaczone miejsca gdzie palenie jest dozwolone.

Pokoje posiadają własne łazienki z prysznicem. W wybranych pokojach dostępna klimatyzacja (za dodatkową opłatą).

 

W Sali Bankietowej organizujemy przyjęcia weselne, bale sylwestrowe i karnawałowe, przyjęcia okolicznościowe, przyjęcia z okazji I Komunii Świętej oraz imprezy integracyjne.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej. Nocleg od 70 zł doba za osobę. W KRYSZTAŁOWEJ rezerwacji pokoi dokonać mogą Państwo osobiście lub telefonicznie. Posiadamy pokoje (2,3,4 i 5 osobowe) dających łącznie 25 miejsc noclegowych.

Prezentujemy Państwu nasz obiekt Dom Weselny i Pokoje Gościnne. Nasi goście mają możliwość korzystania z całej infrastruktury obiektu „KRYSZTAŁOWA” tj. zadaszonego tarasu, parkingu, ogrodu, przestronnej altany i grilla.

Zachęcamy do zwiedzania okolicznych atrakcji, proponujemy przejażdżki szlakami rowerowymi i spływy kajakowe rzeką Tanew.

ThemeBox

Facebook icon YouTube icon
open/close